১৬ অক্টোবৰৰ পৰা আৰম্ভ হ'ব ফ্লিপকাৰ্ট বিগ বিলিয়ন দিন চেল, ছয় দিনৰ বাবে চলিব

 


ৱালমাৰ্টৰ মালিকানাধীন ই-ৰিটেইল কোম্পানীয়ে ঘোষণা কৰিছে যে, ফ্লিপকাৰ্ট বিগ বিলিয়ন ডেজ 2020 বিক্ৰী 16 অক্টোবৰৰ পৰা আৰম্ভ হ'ব। বিগ বিলিয়ন দিনৰ বিক্ৰী 21 অক্টোবৰৰ ভিতৰত অব্যাহত থাকিব আৰু ইয়াত প্ৰচুৰ অফাৰ আৰু লেনদেন অন্তৰ্ভুক্ত থাকিব। ফ্লিপকাৰ্টৰ মতে, এছ.বি.আই. কাৰ্ড ব্যৱহাৰ কৰি কৰা ক্ৰয়ৰ ওপৰত বেঙ্কৰ কাৰ্ড ধাৰকক 10 শতাংশ তাৎক্ষনিক ৰেহাই প্ৰদান কৰাৰ বাবে ভাৰতীয় ভাৰতীয় অৱস্থান বেঙ্কৰ সৈতে অংশীদাৰী কৰিছে। আশা কৰা অনুসৰি, ফ্লিপকাৰ্ট প্লাছ গ্ৰাহকসকলে 15 অক্টোবৰত বিগ বিলিয়ন দিনৰ বিক্ৰী লেনদেন আৰু অফাৰত আগতীয়াকৈ প্ৰৱেশাধিকাৰ প্ৰাপ্ত কৰিব।

 

এছ.বি.আই. কাৰ্ডৰ তাৎক্ষণিক ৰেহাইৰ উপৰিও, ফ্লিপকাৰ্ট ক্ৰেতাসকলে বাজাজ ফিনচাৰ্ভ ইএমআই কাৰ্ডৰ লগতে অন্যান্য অগ্ৰণী বেঙ্ক ক্ৰেডিট আৰু ডেবিট কাৰ্ডৰ সৈতে নো-লাজ ইএমআই বিকল্পও প্ৰাপ্ত কৰিব। ইয়াৰ উপৰিও, তেওঁলোকৰ ক্ৰয়ৰ বাবে পৰিশোধ কৰিবলৈ পেটি.টি.টি. ৱালেট আৰু পেটি.টি.ম. UPI ব্যৱহাৰ কৰা গ্ৰাহকসকলেও কেছবেক প্ৰাপ্ত কৰিব।

 

"বিগ বিলিয়ন দিনবোৰ হৈছে ব্ৰেণ্ডউদযাপন, এক সংগ্ৰহৰ এক প্ৰকাৰ যি আগতে দেখা নাযায়, উদযাপন আৰু আনন্দৰ আত্মা, আৰু সকলোৱে তেওঁলোকৰ উদযাপনৰ ঋতুৰ প্ৰস্তুতি আৰম্ভ কৰাৰ লগে লগে এক অত্যাধিক উত্তেজনাৰ অনুভূতি," ফ্লিপকাৰ্ট গ্ৰুপ-ৰ চিইও-ফ্লিপকাৰ্ট গ্ৰুপ-ৰ মুখ্য কাৰ্য্যসূচী য়ে এক প্ৰস্তুত বিবৃতিত কয়।

 

বিগ বিলিয়ন দিন 2020 বিক্ৰীৰ অংশ হিচাপেফ্লিপকাৰ্ট ম'বাইল, টিভি আৰু অন্যান্য ঘড়ী সঁজুলি, ইলেক্ট্ৰনিক আৰু আনুষঙ্গিক সামগ্ৰী, আৰু বিভিন্ন শ্ৰেণীত আন বিভিন্ন সামগ্ৰীৰ ওপৰত লেনদেন আৰু ৰেহাই আগবঢ়াব। 'বিগ বিলিয়ন দিন'ৰ একচেটিয়া উদ্বোধনকে ধৰি ইতিমধ্যে ইয়াৰ ৱেবছাইটত কেইবাটাও অফাৰ টিজিং কৰা আৰম্ভ কৰিছে।

 

ফ্লিপকাৰ্ট প্ৰকাশ কৰিছে যে ই 50,000ৰো অধিক কিৰানা দোকান অন্তৰ্ভুক্ত কৰিবলৈ ইয়াৰ কিৰানা অনবৰ্ডিং কাৰ্য্যসূচীযথেষ্ট সম্প্ৰসাৰিত কৰিছে যি ই-ৰিটেইলাৰক 850ৰো অধিক চহৰত গ্ৰাহকসকলক অন্তিম মাইলৰ ডেলিভাৰী কৰাত সহায় কৰিব।

 

"এই উদ্যোগৰ যোগেৰে, ই-কমাৰ্চ দেশজুৰি গ্ৰাহকসকলৰ বাবে অধিক ব্যক্তিগতকৃত হ'ব আৰু লগতে ইয়াৰ কিৰানা সহযোগীসকলৰ বাবে অতিৰিক্ত উপাৰ্জনৰ ধাৰা সৃষ্টি কৰিব," ফ্লিপকাৰ্টে এক বিবৃতিত কয়।

 

ফ্লিপকাৰ্টৰ দৰে, এমাজ'নে গ্ৰেট ইণ্ডিয়ান মহোৎসৱ হিচাপে ইয়াৰ বাৰ্ষিক সৱৰ সময়ৰ বিক্ৰী ', যি তাৰিখ এতিয়াও ঘোষণা কৰা হোৱা নাই কিন্তু ফ্লিপকাৰ্ট বিক্ৰীৰ তাৰিখৰ সৈতে শাৰীত থকাৰ সম্ভাৱনা আছে।

Post a comment

0 Comments